Opis stanowiska pracy

Polish Employees to licencjonowana Agencja Pracy o ugruntowanej pozycji i wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji wykwalifikowanych specjalistów na rynek polski i zagraniczny.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy doświadczonych pracowników na do rozbiórki drobiu.

Miejsce pracy: Polanka Wielka, okolice Oświęcimia

WYMAGANIA:
- doświadczenie przy rozbiórce kurczaków warunek konieczny!
- umiejętność posługiwania się nożem
- ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- chęć podjęcia pracy od zaraz

OFERUJEMY:
- zakwaterowanie bez ponoszenia kosztów
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- praca zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Prezentacja firmy

Polish Employees to licencjonowana Agencja Pracy o ugruntowanej p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Catering / Gastronomia