Pracownik do malowania oznakowania poziomego

P3Solutions Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób chętnych do pracy przy malowaniu oznakowania poziomego na halach przemysłowych. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, stawiającą na jakość i estetykę wykonywanych usług. Zakres prac dla osób ubiegających się o pracę:

- przygotowywanie podłoża
- trasowanie i wyklejanie linii taśmami odcinającymi
- zrywanie taśm po malowaniu
- usuwanie ewentualnych zabrudzeń
- usuwanie starego oznakowania poziomego

Oferujemy:
- wynagrodzenie w wysokości 18,00 zł netto / 1 godzina
- pracę w zgranym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Średnio przepracowujemy ok. 120 - 140 godzin w miesiącu, co gwarantuje wynagrodzenie w wysokości 2 140,00 - 2 520,00 zł netto miesięcznie.

Wymagania

Oczekujemy:
- punktualności
- dyspozycyjności w weekendy
- sumienności i dokładności w wykonywanym zleceniu

Prezentacja firmy

Firma handlowo - usługowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
24,2PLN - 25PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie