PRACOWNIK DO KŁADZENIA PANELI / MONTER PODŁÓG

Headwaypersonal GmbH

Niemcy, Regensburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma w Neutraubling (93073) obok Regensburga na Bawarii zatrudni (bezposredni pracodawca bez posrednika) :

2-3 posadzkarzy (Bodenleger)
oraz
3-4 parkieciarzy (Parkettleger)

STAWKA godzinowa brutto jest uzalezniona od doswiadczenia oraz umiejetnosci pracownika / pracownikow i wynosi:
- w pierwszych trzech probnych miesiacach 12,20 do13,30€
- od czwartego miesiaca 13,30 - 15,20€

DODATKOWO
- dodatek za prace akordowa ca. + 20% za godzine

ZAKWATEROWANIE
jako, ze firma poszukuje osob do stalej wspolpracy i jest gotowa zainwestowac w pracownikow, zakwaterowanie jest zagwarantowane i oplacone przez pracodawce - po okresie probnym pracownik / pracownicy musza jednak sami organizowac swoje zakwaterownie - tutaj jednak pracodawca tez oferuje pomoc

Wymagania

- nie jest wymagane wyksztalcenie kierunkowe lecz praktyczne doswiadczenie w zawodzie
- moga byc pojedyncze osoby lub zespol pracownikow (wazne aby przynajmniej jedna osoba tlumaczyla na niemiecki)
- samochod jest warunkiem koniecznym poniewaz pracownik / pracownicy musza dojezdzac w rejonie do klientow
- chec dluzszego pobytu w Niemczech (nie jest to praca „sezonowa“)

Osoby zainteresowane prosze o przeslanie CV koniecznie w jezyku niemieckim.

Prezentacja firmy

Seit 1997 bedeutet headway Fortschritt. Für SIE. <br/> <br/>Wir sind e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji