Pracownik do działu zamówień i kontaktu z klientem

Piekarnia Bagietka Sp. j

Kostrzyn Nad Odrą, lubuskie

Opis stanowiska pracy

• przyjmowanie oraz koordynowanie składanych zamówień,
• wystawianie faktur, rozliczane inwentaryzacji własnej sieci sklepów firmowych,
• prowadzenie dokumentacji i raportowanie zgodnie z przyjętymi zasadami,
• obsługa połączeń telefonicznych (głównie połączenia przychodzące) oraz korespondencji elektronicznej.

Wymagania

• doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy biurowej,
• bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie w wykonywaniu zadań,
• dobra znajomość obsługi komputera,
• systematyczność, skrupulatność i samodzielność,
• dyspozycyjność do pracy zmianowej 8-16, 10-18 (praca również w wyznaczone soboty).

Prezentacja firmy

Piekarnia Bagietka istnieje od 1998 roku. W obecnej chwili jest j... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta