Pracownik do działu uruchomień pojazdów szynowych

Dekra Praca Sp. z o.o.

Siedlce, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

DEKRA PRACA oferuje usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i, pracy tymczasowej w kraju i zagranicą. DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która obecnie działa w ponad 40 krajach, zatrudniając łącznie ponad 25.000 pracowników.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Siedlce
Praca polegać będzie na kontroli kabli elektrycznych.

Wymagania:
- wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym
- min. 1 rok doświadczenia w branży
- posiadanie świadectwa kwalifikacji SEP do 1kv w zakresie Eksploatacji ( mile widziane pomiary w tym zakresie )
- umiejętności czytania schematów elektrycznych ( rozpoznawanie symboli elementów , znajomość funkcji podstawowych elementów typu stycznik , przekaźnik, dioda, warystor, rezystor, kondensator, silnik , wyłącznik, bezpiecznik )
- umiejętność wykonywanie pomiarów: ciągłości obwodów, napięcia , prądu, rezystancji , rezystancji izolacji,
- gotowość do nauki, obowiązkowość i poczucie jakości

Preferowane doświadczenia w dziedzinie:
- elektryka lub kierunki pokrewne

Oferujemy:
- pracę od zaraz
- atrakcyjne wynagrodzenie
- interesującą pracę w nowoczesnym zakładzie produkującym pojazdy szynowe

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji