PRACOWNIK DO DZIAŁU TARGÓW STACJA PALIW

Polska Izba Paliw Płynnych

00-195 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• pozyskiwanie klientów - sprzedaż powierzchni targowej
• utrzymywanie relacji z klientami - przygotowanie/realizacja/rozliczanie wystawy z kontrahentem
• obsługa strony internetowej w języku polskim i angielskim
• obsługa firmy w mediach społecznościowych

Wymagania

Wymagania:
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• komunikatywność
• doskonała organizacja pracy i samodzielność w działaniu

Mile widziane doświadczenie w branży paliwowej, motoryzacyjnej lub pokrewnej.

Prezentacja firmy

Polska Izba Paliw Płynnych jest organizacją samorządu gospodarcze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta