Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik do działu rekrutacji

Miejsce pracy: Poznań, Swarzędz, Komorniki, Wysogotowo, Suchy Las

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków należeć będzie kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych, obsługa systemu kadrowo - płacowego w wyznaczonym obszarze, wsparcie innych rekruterów w prowadzonych projektach, a także redagowanie ogłoszeń o pracę.

WYMAGANIA

Od Kandydatów oczekujemy nastawienia na realizację wyznaczonych celów, wykształcenia wyższego oraz posiadania czynnego prawa jazdy kategorii B. Doświadczenie w dziale rekrutacji będzie dużym atutem. Jako pracownik tego działu powinieneś cechować się bardzo dobrą organizacją pracy.

OFERUJEMY

Wybranym Kandydatom oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem podstawowym. Jako rekruter będziesz pracować w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku. Każdemu gwarantujemy szkolenie wstępne oraz narzędzia niezbędne do pracy.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy