Pracownik do Działu Obsługi Klienta / Handlowiec

JOWIX-TRIOMET Sp. z o.o.

Świętochłowice, Ruda Śląska, Chorzów, Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

• Obsługa i utrzymywanie relacji z klientami

• Przygotowywanie ofert oraz kalkulacji oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

• Prowadzenie korespondencji handlowej

• Poszukiwanie nowych klientów

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• Wykształcenie minimum średnie - najlepiej techniczne

• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

• Umiejętność nawiązywania kontaktów

• Umiejętność kreatywnego poszukiwania rozwiązań i realizacji zadań

• Dobra organizacja pracy własnej, sumienność oraz dokładność w działaniu.

• Dyspozycyjność

• Prawo jazdy kat „B”

• Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z kontaktem z klientem

Oferujemy:

• Umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Dobre warunki pracy oraz miłą atmosferę

Prezentacja firmy

Firma działa na rynku od 1996 roku. Główną działalnością firmy jest wypo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Analityka