Pracownik do Działu Księgowości

Euro-Foods Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Bronisze, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Handlowa w branży owocowo-warzywnej o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym działająca od 01.06.2001 roku

Poszukujemy pracownika do działu Księgowości, pełny etat.

Miejsce pracy: Bronisze ul. Piastowska 38

Mile widziana:

  • znajomość rachunkowości.

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w zgranym zespole, w którym panuje przyjazna atmosfera
  • karty MultiSport

Prezentacja firmy

Firma Handlowa o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse