Pracownik do docieplania fasad / tynkarz

Work Service Express

Modane, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Modane »

Wynagrodzenie ok. 1775 euro netto miesięcznie

Miejsce pracy: Francja
POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH Pracowników do odnawiania / docieplania fasad
KRAZ: nr 1116

OBOWIĄZKI:

• Kompleksowe docieplanie fasad (styropian, polistyren)
• Renowacje fasad
• Czyszczenie fasad pod ciśnieniem
• Tynkowanie maszynowe fasad
• Drobne prace murarskie
• Montaż / demontaż rusztowań

WYMAGANIA:

• Min. kilkuletnie doświadczenie przy docieplaniu fasad

• Doświadczenie w tynkowaniu maszynowym / obsługa agregatu tynkarskiego - WARUNEK KONIECZNY

• Znajomość technik wykończeniowych
• Mile widziane doświadczenie na kontraktach zagranicznych (mile widziane we Francji)
• Znajomość języka francuskiego na poziomie min. komunikatywnym - WARUNEK KONIECZNY
• Możliwość wyjazdu na projekt własnym samochodem będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

• Stawkę godzinową : 10,57 euro brutto + stałe premie
• Zakwaterowanie
• Możliwe NADGODZINY
• Polską umowę o pracę na pełny etat
• Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania