Pracownik demontażu sprzętu AGD/RTV

Adecco Poland Sp. z o.o.

Chrzanów, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Chrzanów

Opis stanowiska:
- praca na linii demontażu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego ( różne urządzenia - od pralek po telewizory oraz telefony komórkowe i laptopy)
- sortowanie urządzeń
- utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym
- znajomość narzędzi pneumatycznych

Z uwagi na charakter pracy mile widziani mężczyźni !

Oferujemy:
- bezpłatny transport do/z pracy (na trasie Krzeszowice-Wola Filipowska-Dulowa-Młoszowa-Trzebinia-Chrzanów)
- stabilne zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ( firma funkcjonuje na polskim rynku prawie 20 lat)
- umowę o pracę na poziomie 2800 brutto (na początek; po 3 m-cach wyższe wynagrodzenie)
- motywacyjny system premiowy po 1 miesiącu pracy + system podwyżkowy po 3 miesiącach pracy (następne podwyżki co pół roku)
- wolne weekendy
- odzież roboczą i narzędzia do pracy
- pracę w bezpiecznych warunkach i miłej atmosferze
- dla osób zainteresowanych również oferujemy pracę w soboty ( 100 % nadgodziny płatne)

Numer referencyjny: 10/12/2018/KRK/JS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.