Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik czyszczenia części maszyn

Miejsce pracy: Plewiska, Poznań, Skórzewo, Luboń, Dopiewo, Wiry, Komorniki

Miejsce pracy: Plewiska

Zadania:

  • prace porządkowe
  • czyszczenie części maszyn
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

Oczekiwania:

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku (od 7:00 do 15:00)
  • wynagrodzenie godzinowe w wysokości ok. 16 zł/godz. brutto
  • umowa zlecenie
  • szkolenie przygotowujące do pracy
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, to otwórz się na współpracę z nami i już dziś wyślij do nas swoje CV - możliwe że czekamy właśnie na Ciebie!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.