Pracownik chłodni- Holandia

OTTO Work Force

Tilburg, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Tilburg

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydata/kandydatów na stanowisko.

Numer referencyjny: MD/CHLODNIA/07/2015/NL

Opis stanowiska:
- praca w chłodni przy zbieraniu zamówień,
- praca w temperaturze -25 stopni.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- opiekę polskiego personelu,
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie,
- umowę o pracę tymczasową,
- przejazd do Holandii OTTO Busem,
- odzież ochronną.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- dobra kondycja fizyczna,
- wysoka motywacja do pracy,
- dyspozycyjność pół roku,
- brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w niskich temperaturach.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.