Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Tarczyński S.A. jesteśmy czołowym producentem wysokiej jakości wędlin z segmentu Premium, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów paczkowanych w Polsce, z ponad 50% udziałem w rynku w tej kategorii. Firma nieustannie dąży do doskonałości dynamicznie rozwijając się. W tym celu posiada własne laboratorium, zespół technologów, a także rozbudowany dział jakości oraz jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Inwestuje w rozbudowę zakładu, zakup nowoczesnych technologii oraz rozwój pracowników.

Pracownik CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA

Dołącz do nas, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie min. średnie;
  • masz doświadczenie w obsłudze klienta.
  • co najmniej dobrze znasz pakiet MS Office (umiesz zrobić tabelę przestawną);
  • cechuje Cię doskonała organizacji pracy;
  • jesteś dyspozycyjna/do podjęcia pracy zmianowej;
  • cechuje Cię komunikatywność, otwartość i wielozadaniowość;
  • potrafisz radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Spełniasz wymagania? Pracuj z Nami, a otrzymasz:

  • Umowę o pracę – bo Twój komfort = Nasz Komfort;
  • Mega pakiet pozapłacowy:
  • Prywatna opieka medyczna- po co masz stać w kolejkach?
  • Świąteczny deputat wyrobów gotowych – Szef o Nas dba;
  • Możliwość dołączenia do programu Multisport- dobrze wiesz, że fit jest git;
  • Świadczenia socjalne- zagraniczne wczasy dla Pracowników- Włochy- serio J
  • Bezpłatna stołówka- takich łazanek nie robi nawet Mama.

Takie będą Twoje zadania:

  • obsługa klientów, kierowców oraz kontrahentów;
  • nadzorowanie obiegu dokumentów;
  • dbanie o prawidłowe wystawienie dokumentów sprzedaży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Tarczyński S.A.