Pracownik centrum dystrybucji-osoba z orzeczoną niepełnosprawnością

A-trybut-Polski HR S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut Polski HR S.A. to firma świadcząca usługi z zakresu Human Resources w obszarze zatrudniania osób niepełnosprawnych. A-Trybut Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

- Kompletowanie towaru na magazynie i przygotowywanie do wysyłki

Oferujemy:

- Pracę na magazynie na Okęciu
- dogodna lokalizacja, blisko przestanek autobusowy i stacja WKD
- Szkolenia z zakresu znajomości asortymentu
- Elastyczne godziny pracy
- Elastyczny grafik
- Pracę w oparciu umowę o pracę tymczasową
- Pracę na dłuższy okres
- Pracę w sympatycznej atmosferze w młodym zespole
- Możliwość pracy tylko w tygodniu i/lub tylko w weekendy

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

- Aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
- Aktualnej książeczki sanepidu - warunek konieczny
- Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku lub w weekendy
- Sumienności i solidnośc

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne