Pracownik Call Center

Work Service

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
- Obsługa rozmów przychodzących dotyczących produktów i usług
- Przekazywanie informacji na temat faktur i płatności Klientów
- Rozwiązywanie problemów podczas rozmowy z Klientem dotyczącej Sieci Komórkowej
- Rejestracja zgłoszeń w systemie komputerowym

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Wynagrodzenie godzinowe na start 13 zł brutto (2184zł/168h)
- Możliwość uzyskania premii i prowizji
- Możliwość skorzystania z benefitów (Multisport, prywatna opieka medyczna, atrakcyjne oferty ubezpieczeń)
- Możliwość awansu oraz zdobycia doświadczenia w obsłudze Klienta
- Pracę dla wiodącej Firmy Telekomunikacyjnej

Wymagania

Jeżeli jesteś osobą dyspozycyjną (praca w systemie zmianowym, ok. 8h dziennie), a dodatkowo jesteś komunikatywny i posiadasz dobrą dykcję czekamy właśnie na Ciebie!

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing