Pracownik Call Center

Elektrum

93-569 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Partner firmy ENEA poszukuje pracownika Call Center ds. klienta biznesowego

Zadania:

- telefoniczny kontakt z Klientem biznesowym w celu umówienia spotkania

- doradztwo w zakresie proponowanego produktu

- utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

- znajomość obsługi komputera i pakietu Office

- poprawna dykcja

Oferta:

- stałe wynagrodzenie zasadnicze + system prowizyjny

- szkolenie

- możliwość dopasowania grafiku pracy

Wymagania

Wymagania:

Prezentacja firmy

W związku z rozwojem nowego kanału sprzedaży, zatrudnimy przedstawicieli... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting