Pracownik Call Center- Staż

Plus Digital

Bydgoszcz, 85-430, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Nasza firma jest przedstawicielem na terenie RP producentów związanych z rynkiem reklamy i poligrafii. Więcej informacji dotyczących urządzeń uzupełniających jak i usług dostępne są na stronie Plus Digital.
Poszukujemy osoby na stanowisko PRACOWNIK CALL CENTER
godziny pracy: od poniedziałku do piątku 8:30-16:30
Po odbyciu 6 miesięcznego stażu z UP gwarantujemy zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat)

Wymagania

Zakres obowiązków:
- sprawdzanie danych marketingowych,
- poszukiwanie klientów biznesowyh i przekazywanie kontaktów do działu marketingu,

Wymagania:
- pełne zaangażowanie w wykonywane czynności,
- możliwość podjęcia stażu przez Urząd Pracy w Bydgoszczy,
- wykształcenie minimum średnie,

Prezentacja firmy

Sprzedaż urządzeń komercyjnych/produkcyjnych światowych potentató... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 miesięcy stażu, następnie umowa o pracę
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta