Pracownik Call Center (orzeczenie o niepełnosprawności)

Polski HR Doradztwo Personalne

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy Pracowników Call Center z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie połączeń do Klientów zgodnie z ustalonymi standardami
• Budowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku
• Stałe poszerzanie wiedzy z zakresu branży Klienta (wiedza na temat usług świadczonych przez Klienta)
• Respektowanie wewnętrznych zasad panujących w zespole
• Raportowanie wyników pracy na życzenie przełożonych

Wymagania

• Dobra znajomość komputera (MS Office, szybkie poruszanie się w sieci celem wyławiania potrzebnych informacji)

• Wysokie kompetencje interpersonalne

• Podzielność uwagi

• Asertywność i umiejętność pracy pod presją czasu oraz wyniku

• Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych

• Zaangażowanie w wykonywaną pracę

• Umiejętność samodzielnego organizowania swojej pracy

• Brak wad wymowy, a także dysleksji i dysgrafii

• Mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym charakterze

Oferujemy:

• Stabilną i ciekawą pracę w prestiżowej firmie

• Podstawowe wynagrodzenie plus premie

• Pracę w systemie zmianowym (między 8:00 a 17:00 po 8h)

• Szkolenia stanowiskowe

• Możliwości rozwoju oraz poszerzania kwalifikacji zawodowych

Prezentacja firmy

Firma HR.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing