Pracownik Call Center I Również studenci

Firma Usług Reklamowych KATALOG

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- telefoniczny i mailowy kontakt z klientami B2B

- tworzenie i aktualizacja bazy klientów

- koordynacja i nadzór nad przebiegiem procesu produkcji projektów dla klientów

Oferujemy:

- przejrzyste warunki zatrudnienia wraz z systemem premii

- zatrudnienie na umowę cywilnoprawną / umowę o pracę

- indywidualnie dopasowane elastyczne godziny pracy

- wolne weekendy

Wymagania

- płynne i zrozumiałe posługiwanie się językiem polskim
- rzeczowe i ciekawe prowadzenie rozmów przez telefon
- sumienności w działaniu
- dyspozycyjności
- kreatywności
- zainteresowanie motoryzacja będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma specjalizuje się w produkcji dedykowanych produktów dla branży mot... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK za zrealizowane cele
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta