Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Zależy Ci na rozwoju zawodowym w branży produkcyjnej? Dołącz do grona pracowników firmy z branży AGD – rozpoznawalnej w Polsce marki firmy i pozycji lidera na świecie.

Dla naszego klienta w Siewierzu poszukujemy 30 osób chętnych do pracy od zaraz.
Masz możliwość zdobyć cenne doświadczenie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku. Nie zwlekaj!

pracownik/ca produkcji

Nr ref.: 39619
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Zawiercie

Zakres obowiązków:
  • praca przy linii produkcyjnej przy użyciu narzędzi ręcznych (montaż suszarek bębnowych z podzespołów)
  • produkcja podzespołów (np. bęben suszarki) - obsługa maszyn
  • praca zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i jakości

Oczekiwania:
  • doświadczenie przy produkcji - mile widziane
  • dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej od poniedziałku do piątku
  • motywacja do pracy
  • zdolności manualne, dokładność, umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność pracy zgodnie z instrukcją

Oferta:
  • Transport do miejsca pracy (z kierunków: Myszków, Koziegłowy, Ogrodzieniec, Zawiercie, Poręba, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa)
  • praca w renomowanej firmie, lidera branży produkcyjnej AGD
  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową, na pełny etat
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • dofinansowanie do posiłków pracowniczych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dofinansowany transport

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)