Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy

Chcesz pracować w renomowanej firmie produkującej szyby samochodowe wykorzystywane w co drugim aucie w Europie? Zależy Ci na rozwoju zawodowym w jednej z najatrakcyjniejszych branż w Polsce?

pracownik/-ca produkcji

Nr ref.: 41365
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Strzemieszyce, Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za prawidłowy przebieg części procesu produkcyjnego szyb samochodowych
  • zapewnienie ciągłości produkcji
  • wzrokowa kontrola jakości szyb i usuwanie naddatków
  • przenoszenie szyb
  • raportowanie do przełożonego

Oczekiwania:
  • masz doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika produkcji
  • poszukujesz stałego zatrudnienia w firmie produkcyjnej
  • jesteś odpowiedzialny
  • każdą pracę wykonujesz z należytą starannością, bo znasz konsekwencje niedokładności
  • masz dojazd do Strzemieszyc
  • jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie czterobrygadowym

a ponadto jesteś osobą:

  • samodzielną,
  • odpowiedzialną,
  • dokładną,
  • oraz cechuje Cię duża motywacja do pracy w firmie produkcyjnej

Oferta:
  • praca w firmie nastawionej na ludzi, otwartej i stabilnej, która dzięki dbałości w zarządzaniu talentami i rozwój umiejętności otrzymała certyfikat "Top Employer Global 2016" (Najlepszy Pracodawca na Świecie 2016)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • stabilne zatrudnienie dla zaangażowanych oraz możliwość zatrudnienia przez firmę
  • stawka godzinowa plus premie i dodatki
  • możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)