Pracownik/ca produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, o ugruntowanej pozycji na rynku z branży produkcyjnej, poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek detali
  • prace fizyczne związane z dźwiganiem i przenoszeniem wyrobów
  • dbałość o jakość wykonywanych detali
  • manualna obróbka detali
  • kontrola jakości wyrobów gotowych

Oczekiwania:

  • sumienność ,dokładność i skrupulatność
  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym czterobrygadowym

Oferta:

  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE z bogatym pakietem premiowym!!!
  • umowa o pracę tymczasową
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u Klienta
  • dogodna lokalizacja w Gliwickiej Strefie Ekonomicznej

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)