pracownik/ca produkcji – praca od zaraz!!!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Zależy Ci na rozwoju zawodowym w branży produkcyjnejDla naszego klienta poszukujemy 20 osób chętnych do pracy od zaraz. Masz możliwość zdobyć cenne doświadczenie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku. Nie zwlekaj!

Nr ref.: 38387
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Częstochowa

Zakres obowiązków:
  •  praca na dziale produkcji wyrobów szklanych gotowych.
  •  pakowanie wyrobów do wysyłki,
  •  wzrokowa selekcja uszkodzeń wyrobów szklanych,
  •  praca fizyczna przy taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:
  •  zdolności manualne,
  •  dobry wzrok,
  •  spostrzegawczość,
  •  entuzjazm i chęci do podjęcia pracy,
  •  dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym

Oferta:
  • bardzo dobre i przejrzyste warunki zatrudnienia,
  • umowa o pracę,
  • zapewnioną odzież roboczą,
  • terminowość wypłaceniu wynagrodzenia,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio pod firmą klienta, po okresie próbnym w agencji pracy,
  • dogodny dojazd komunikacją miejską oraz pozamiejską,
  • zdobycie doświadczenia na produkcji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)