Chcesz rozwijać się w obszarze automatyki przemysłowej, systemów napędowych i integracji systemów informatycznych? Interesuje Cię zatrudnienie w międzynarodowej firmie zlokalizowanej na terenie Katowic

Dołącz do zespołu globalnego dostawcy rozwiązań w zakresie informatyzacji i automatyzacji zakładów przemysłowych. Poszukujemy minimum 6 osób do pracy do zaraz!?

pracownik/-ca montażu

Nr ref.: 36879
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Katowice

Zakres obowiązków:
    • montaż drobnych elementów na podstawie schematów technicznych
    • współpraca z wydziałami pomocniczymi w zakresie rozwiązywania i wprowadzania usprawnień
    • wypełnianie wszelkiej wymaganej na stanowisku dokumentacji ilościowej, jakościowej i technicznej, sygnalizowanie problemów technicznych i jakościowych na linii produkcyjnej
    • dbałość o jakoś produkowanego wyrobu i jego kontrola w zakresie przewidzianym dla operatora,
    • obsługa linii produkcyjnej, praca na urządzeniach wchodzący w  ich w skład
    • ejestracja odstępstw i inicjowanie akcji korygujących w przypadku niezgodności

    Oczekiwania:

    • wykształcenie min. zawodowe ( mile widziany  profil elektryczny)
    • doświadczenie w pracy przy montażu lub przy linii produkcyjnej
    • zdolności manualne
    • dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej
    • komunikatywność
    • przestrzeganie do przepisów BHP

    Oferta:

    • praca w międzynarodowej firmie, o mocnej pozycji na rynku, wśród aktywnych i zmotywowanych osób
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony

    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)