WYG HR Consulting Sp. z o.o.

Pracownik/-ca Magazynu

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska:

  • Praca w systemie III zmianowym,
  • Praca od poniedziałku do niedzieli,
  • Równoważny system czasu pracy.

Sekcja przyjęć:

Przyjęcie towarów od dostawców,

Umieszczenie towaru w magazynie zgodnie z mapą magazynu.

Sekcja kompletacji:

Kompletacja towarów zgodnie z zamówieniami sklepów przy wykorzystaniu ręcznego i mechanicznego transportu,

Przewóz artykuły i palety na miejsce składowania.

Sekcja reklamacji:

Przyjęcie opakowań i towaru do magazynu,

Transportowanie na wskazane miejsce składowania,

Przygotowanie towaru do ponownej wysyłki do sklepów lub do zwrotu do dostawcy,

Wydanie towaru i opakowań z magazynu opakowań i reklamacji.

Oczekiwania:

  • Mile widziane badania sanepidu,
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
  • Chęć i motywacja do pracy,
  • Precyzja i dokładność,
  • Sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (pierwsza umowa na okres 1 roku!),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – nawet na poziomie 4000 PLN brutto,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Możliwość skorzystania z darmowych masaży, ćwiczeń i porad fizjoterapeuty,
  • Nieodpłatne obiady,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Wsparcie w transporcie do miejsca pracy,
  • Podwyżki stażowe, inflacyjne,
  • Szkolenie wdrożeniowe,
  • Realne możliwości rozwoju i awansu,
  • Kartę rabatową,
  • Kartę Multisport,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dodatkowe ubezpieczenie,
  • Okresowe paczki, talony.

Osoby spełniające powyższe warunki oraz zainteresowane ofertą prosimy o przesłani CV na adres e-mail z dopiskiem w tytule „PRACOWNIK MAGAZYNU - PRUSZKÓW”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

WYG HR Consulting Sp. z o.o. jest wpisany do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10206.