Pracownik/ca magazynu-umowa o pracę/Zakroczym

InterKadra Sp. z o.o.

Zakroczym (Swobodnia), mazowieckie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Zakroczym (Swobodnia)

Zadania:

• odpowiednie przygotowanie/pakowanie towaru przeznaczonego do wysyłki,
• praca ze skanerem oraz praca przy sortowaniu towaru ,
• dbałość o właściwe rozmieszczenie asortymentu w magazynie,
• inne prace magazynowe - praca fizyczna,
• dbanie o dobro firmy i jej mienie oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem.

Wymagania

• dobra sprawność fizyczna,
• dyspozycyjność do pracy w systemie 3-wym,
• zdolności manualne oraz spostrzegawczość,
• sumienność i zdyscyplinowanie,
• brak nałogów.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie - umowa o pracę (agencja pracy),
• pełny etat, możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta na czas nieokreślony,
• wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowy (premia wydajnościowa),
• miłą atmosferę pracy, opartą na partnerskich zasadach,
• perspektywę rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
• wsparcie i opiekę koordynatora.

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, nie zwlekaj – już teraz prześlij nam swoje CV.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.
W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny stanowiska.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych
Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.