Opis stanowiska pracy

ASK Poland Sp. z o.o. to firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r. Jesteśmy międzynarodowym liderem w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych.

Obecnie poszukujemy kilkudziesięciu osób na stanowisko:

Pracownik/ca linii produkcyjnej

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Porshe, Alfą Romeo czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom!

To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Zadania:

  1. Przygotowanie produkcji i obsługa urzadzen zgodnie z instrukcja pracy.
  2. Utrzymanie stanowiska pracy w czystosci i porzadku przez cały czas swiadczenia pracy.
  3. Kontrola jakosci wyrobów.
  4. Prace pomocnicze na linii produkcyjnej oraz zapewnienie ciagłosci procesu produkcyjnego.

Jeśli:

  • masz zreczne dłonie i dobry wzrok
  • masz zdolnosci szybkiego kojarzenia i logicznego myslenia
  • potrafisz sie koncentrowac na zadaniu, i umiesz szybko reagować
  • chcesz pracowac z pasjonatami i rozwijac zdolnosci manualne
  • i dodatkowo masz doswiadczenie w pracy na produkcji (jesli go nie masz – nie ma problemu – zdobedziesz go z nami!)

Nasza oferta jest dla Ciebie! Nie zwlekaj – wyślij CV już dziś!

Oferujemy :

    1. Stabilne zatrudnienie bezposrednio przez ASK Poland Sp. z o.o. i atrakcyjne wynagrodzenie
    2. Mozliwosc rozwoju i prace w przyjaznej atmosferze
    3. Zatrudnienie w oparciu o umowe o prace na pełny etat na okres próbny - osoby rzetelnie wywiazujace sie z obowiazków po okresie próbnym beda zatrudnione w ramach umowy o prace na czas okreslony , a nastepnie nieokreslony
    4. Pakiet swiadczen socjalnych, mozliwosc korzystania z dodatkowej opieki medycznej oraz dodatkowego ubezpieczenia na korzystnych warunkach

Jesli zainteresowała Cie nasza oferta wyslij CV poprzez przycisk APLIKUJ

Prosimy o zamieszczenie w CV aktualnej klauzuli:

„Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacjin (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Prezentacja firmy

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne