Pracownik/-ca linii produkcyjnej i kontroli jakości

PowerJobs Sp. z o.o.

Mont de Marsan, region Aquitaine, Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

§  Sortowanie i pakowanie produktów spożywczych w warunkach chłodniczych (4-6 ˚C);

§  Układanie produktów na paletach;

§  II zmiany: 5:00-13:00 / 13:00-21:00.

Lokalizacja:  Mont de Marsan, region Aquitaine,  Francja

(ok 150 km na południe od Bordeaux, blisko granicy z Hiszpanią)

Termin:         10.09.2018-18.12.2018

Wymagania

§  Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdu na cały czas trwania kontraktu;

§  Samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność skutecznego działania pod presją czasu.

Oferujemy:

§  Kontrakt francuski (umowa podpisana z francuską firmą);

§  Bezpłatną pomoc tłumacza;

§  Komplet odzieży roboczej;

§  Mieszkanie w okolicy miejsca pracy;

§  Transport do zakładu;

§  Szacowany zarobek ok. 1700 € neto/mies./ ok. 20.000 PLN netto za cały kontrakt;

§  Wolne weekendy na zwiedzanie malowniczej okolicy (tylko w listopadzie pracujące soboty).

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
04.09.2018 do 18.12.2018
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
10 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy