Pracownik Budowlany

hrs24.pl

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca za granicą w Niemczech oraz Szwecji.

Praca na budowie, najczęściej przy wykończeniach budynków wewnątrz (wiele specjalności) Od czasu do czasu prace na zewnątrz przy tynkowaniu, malowaniu, elewacji. Od wiosny możliwość pracy przy budowie domków modułowych (potrzebni różni specjaliści)

Wymagania

Doświadczenie w szeroko rozumianej budowlance

Zaangażowania

Sumienności

Pracowitości

Mile widziany język obcy i prawo jazdy

Prezentacja firmy

Witamy, zajmujemy się rekrutacją, doradztwem i szkoleniami. Pomag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
30PLN - 60PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
zapewniamy zakwaterowanie w wynajętych domach, transport za granicę i na miejscu
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie