Pracownik Budowlany

PerMont GmbH

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy niemiecką rodzinną firmą z 20-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Co nas wyróżnia? Prowadzimy liczne projekty personalne, szczególnie dbamy o pracownika, dajemy szansę awansu i oferujemy niemieckie stawki. Inwestujemy w edukację absolwentów szkół budowlanych. Słyniemy z wysokiej jakości świadczonych usług, terminowości oraz solidności. Specjalizujemy się w realizacji stanów surowych. Mamy bogate doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, komercyjnym, budowie autostrad, dróg i mostów.

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

KOGO SZUKAMY?

  • Brygadzistów, murarzy, cieśli szalunkowych oraz absolwentów szkół budowlanych szukających pierwszych doświadczeń zawodowych,
  • mile widziane: doświadczenie w pracy za granicą, wysoka motywacja, prawo jazdy kat. B, awans ułatwi również znajomość języka niemieckiego.

OFERUJEMY

  • pracę w Niemczech przy realizacji stanów surowych budowy, w 4-osobowej i optymalnie dobranej brygadzie,
  • niemiecką umowę o pracę, wszystkie składki odprowadzane w Niemczech,
  • konkurencyjne zarobki wypłacane na konto zawsze w terminie,
  • zapewniamy: transport, zakwaterowanie, stałą opiekę polskojęzyczną oraz bazę logistyczną na terenie Polski (Kolanowice k. Opola),
  • regularne zjazdy do Polski,
  • szkolenia zawodowe (np. na dźwig, systemy DOKA, PERI) oraz kursy językowe,
  • jasną ścieżkę kariery, kontynuację edukacji zawodowej w Niemczech tj. Bauberuf, duale Ausbildung (3 lata), Werkpolier (300h), coraz wyższe zarobki.

„Po kliknięciu powyższego przycisku ‘Aplikuj’ zostaną Państwo przeniesieni na osobną podstronę umożliwiającą przesłanie zgłoszenia rekrutacyjnego oraz zawierającą wszelkie istotne informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji”.

Prezentacja firmy

Jesteśmy niemiecką rodzinną firmą z 20-letnim doświadczeniem w <br/> bra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne