Opis stanowiska pracy

Obiecnie poszukujemy pracownikòw do prac wykończeniowych w Belgii.Wymagane umiejętności to KG,szpachlowanie,murowanie,tynkowanie,glazura.
Oferujemy umowę o pracę,ubezpieczenie,diety,nadgodziny,zakwaterowanie i przejazd.
WYJAZD BARDZO PILNY

Wymagania

Doświadczenie przy opisanych pracach!Miłe widziany samochòd osobowy.

Prezentacja firmy

Firma o przeważającej działalności w sferze handlu i usług.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
min 6 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
4300 zł netto miesięcznie+70 euro diet tygodniowo+nadgodziny
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie