Pracownik budowlany ze znajomością języka angielskiego

Human Resources Poland Sp. z o.o.

Wielka Brytania, zagranica

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wielka Brytania

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 12

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne

Brytyjska firma z branży budowlanej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik budowlany

Miejsce pracy: Aberdeen (Szkocja)

Obowiązki:

  • Pomoc w pracach budowlanych

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w pracy na budowie
  • Chęć do podjęcia pracy za granicą
  • Wytrzymałość fizyczna
  • Preferowani absolwenci zawodowych szkół budowlanych

Oferujemy:

  • Pracę na kontrakcie w brytyjskiej firmie (miejsce pracy-Aberdeen)
  • Wynagrodzenie ok 320 GBP netto/tyg - za 50 godzin pracy
  • Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z wyjazdem
  • Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę