Pracownik budowlany - wykończeniówka

Human Resources Poland Sp. z o.o.

Wielka Brytania / Anglia, zagranica

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wielka Brytania / Anglia

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Kontrola jakości

Zadania:

  • Wykonywanie prac remontowo – wykończeniowych
  • Stawianie stelaży i ścianek z płyt gipsowo-kartonowych (G/K), tzw. suche tynki
  • Montowanie podwieszanych sufitów, ścianek działowych
  • Układanie płytek, silikonowanie
  • Szpachlowanie, gipsowanie
  • Gruntowanie, malowanie
  • Obsluga Elektronarzedzi

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach wykończeniowych (układaniu płytek, stawianiu stelaży i ścianek G/K, podwieszaniu sufitów, szpachlowaniu, gipsowaniu, malowaniu itp.)
  • Mile widziane doswiadczenie przy duzych projektach typu: sklepy, galerie, centra handlowe, szpitale, luksusowe domy
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Sprawna i efektywna praca
  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy w UK - wyjazdy od zaraz

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na warunkach brytyjskich (kontrakt podpisywany przed wyjazdem z Polski)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • Opieka polskiego koordynatora podczas pobytu w UK, odbiór z lotniska, pomoc z formalnościami za granicą (w bankach, urzędach)