Pracownik budowlany/ Regipsiarz

PAV Goerlitz

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Już od roku 2011 działamy na niemieckim rynku pracy. Zajmujemy się rekrutacją pracowników a także firm dla naszych niemieckich klientów.

Nasi klienci są zawsze sprawdzani pod względem rzetelności i uczciwości.

Jadąc z nami jesteś pewien, że pracujesz legalnie oraz otrzymasz należne ci wynagrodzenie za pracę.

Nie czekaj dłużej i zadzwoń.

Aktualnie Dla niemieckich zleceniodawców poszukujemy stal REGIPSIARZY i pracowników na wykończenia z własną działalnością gosp.

Praca w różnych rejonach Niemiec
Możliwy start: od zaraz

Wymagania:

  • własna działalność gosp. polska lub niemiecka
  • doświadczenie w swojej branży

OFERUJEMY:

  • zlecenia długoterminowe
  • wysokie stawki
  • kontrakt z niemieckim zleceniodawcą
  • cykliczne wystawianie rachunków co 7 dni z krótkim terminem płatności
  • systematyczne, bez opóźnień zapłaty rachunków
  • biuro może zając się sporządzaniem dla was rachunków i innych dokumentów wymaganych przy działalności
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zapewnione zakwaterowanie

Prezentacja firmy

Już od roku 2011 działamy na niemieckim rynku pracy. Zajmujemy si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne