Pracownik budowlany od 16.08.16 praca dla studentów i nie tylko

Work Service Express.

Bielsko-Biała, śląskie

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR.

Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta: Pracownik budowlany

Zakres obowiązków:
- Prace fizyczne, manualne
- Montaż elementów zabudowy wystawienniczej ( stawianie podłóg, ścian)
- Praca w grupie
- Pomoc brygadziście
- Praca na terenie bielska

Wymagania
- dyspozycyjność
- chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:
- Umowę zlecenie
-Wynagrodzenie 14 zł netto za godzinę
- Praca od 16 sierpnia
- Czas trwania projektu do 1.5 miesiąca od zatrudnienia
- Praca do 10h dziennie plus soboty ( możliwość skrócenia godzin pracy)
- Praca na terenie Bielska- Białej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.