Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego Klienta na terenie południowych Niemiec (okolice Ulm) kandydatów na stanowiska:

Murarz/Cieśla budowlany

Obowiązki:

- szalowanie i wykonywanie stropów
- prace murarskie metodą tradycyjną, budowa ścian, nadproży itd.
- wykonywanie szalunków pod fundamenty i zalewanie fundamentów
- klejenie i murowanie bloczków gazobetonowych

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie wg 14,70€ brutto/h +3,80 € netto diety za każdą przepracowaną godzinę – dla kandydatów z wykształceniem jako murarz/cieśla budowlany
- stawkę 11,30€ brutto/h +3,80 € netto diety za każdą przepracowaną godzinę– dla pomocników budowlanych
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (do zapłaty we własnym zakresie)
- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi
- zapewnione ubranie robocze i narzędzia

Wymagania

Wymagane:
- NIEMIECKI na poziomie porozumiewania się
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2-3 lata
- dobry stan zdrowia i niekaralność

Preferowane:
- posiadanie własnego samochodu osobowego

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria