Opis stanowiska pracy

Państwo wymagania
- Chcą Państwo pracować w Niemczech
- Są Państwo gotowi na rozpoczęcie nauki języka niemieckiego w swoim kraju ojczystym

Oferujemy Państwu
- Odpowiednia praca w Niemczech
- Dofinansowanie do kursu językowego odbywającego się w Państwa kraju ojczystym
- Wsparcie osoby kontaktowej posługującej się Państwa językiem ojczystym i pomoc od 1 dnia
- Pomoc po przyjeździe, poszukiwaniu mieszkania i załatwianiu formalności urzędowych
- Możliwości finansowania dalszej edukacji językowej w Niemczech

Państwa oczekiwania
- W zależności od wyuczonych umiejętności będą Państwo wykonywać następujące zadania
Dekarz m/k
- Budowanie dachów wyposażonych w materiały pokładowe
- Pokrywanie i uszczelnianie zewnętrznych ścian i powierzchni na dachach i budynkach
- Montaż świetlików, rynien i systemów odgromowych
- Instalowanie systemów solarnych
Monter rusztowań m/k
- Wyposażanie fasad w rusztowanie robocze i ochronne
- Montaż elementów systemu i kotwienie rusztowania do budynku
- Profesjonalne mocowanie i demontaż części rusztowań
Malarz m/k
- Malowanie fasad i ścian we wnętrzach i na zewnątrz
- Przygotowanie i zabezpieczenie powierzchni
Murarz m/k
- Budowa muru z poszczególnych cegieł lub prefabrykatów
- Wylewanie fundamentu
- Przygotowywanie i montaż szalunków do konstrukcji betonowych
- Tynkowanie ścian, układanie jastrychu, montaż materiałów przeciwwilgociowych i izolacyjnych
- Wykonanie prac rozbiórkowych i prac rekonstrukcyjnych
Plastrarz m/k
- Okładanie ścian i sufitów płytami gipsowo-kartonowymi, drewnem, tworzywem sztucznym lub innymi materiałami
- Produkcja wymaganych podbudów
- Wznoszenie ścian działowych, podwieszanie sufitów, okładanie ścian lekkimi systemami budowlanymi
- Układanie suchego jastrychu, montaż okien i drzwi, montaż sufitów oświetleniowych

Wymagania

Oczekiwania wobec Państwa
- Tężyzna fizyczna
- Umiejętności techniczne, kunszt i myślenie przestrzenne
- Staranna praca i umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Firma K&K działa na terenie całych Niemiec od 1993 roku. <br/>Jako kompe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreslony, po 9 miesiacach mozliwosc przejscia do Klienta
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
55PLN - 60PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
mozliwosc uzyskania premii, indywidualnie ustalana
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna