Pracownik budowlany (drogowy)

Work Service S.A.

Pleszew, wielkopolskie

Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Miejsce pracy: Pleszew

Zakres obowiązków:
• przygotowanie odcinka budowy pod roboty drogowe
• prace porządkowe

Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
• Samodzielność, zaangażowanie
• Chęci do pracy, rzetelność
• Gotowość do pracy fizycznej :10 max 12 h dziennie
• Mile widziane uprawnienia do kierowania ruchem wyk. Budowlane

Warunki pracy:
• Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Wysokie możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia,
• Atrakcyjne wynagrodzenie 18 zł netto (na rękę)/h
• Praca od poniedziałku do piątku 7-17
• Lokalizacja to droga woj. Nr 442. (Kuźnia)

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.