Pracownik budowlany Dania

AL Solutions

Kopenhaga, Dania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego duńskiego klienta poszukujemy doświadczonych pracowników budowlanych (cieśli, zbrojarzy, betoniarzy) do pracy na terenie Danii.

W zależności od projektu, do głównych obowiązków należeć będą:

* praca przygotowawcze na początkowych etapach projektu,

* praca przy szalunkach (PERI, DOKA),

* zbrojenie,

* betonowanie.

Oferujemy:

+ zatrudnienie bezpośrednio w duńskiej firmie oraz duńską umowę o pracę,

+ atrakcyjne wynagrodzenie,

+ możliwość podjęcia dłuższej współpracy,

+ opiekę polskiego koordynatora,

+ komplet ubrań roboczych oraz narzędzi,

+ możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

- udokumentowane doświadczenie zawodowe,

- punktualność,

- odpowiedzialność,

- brak nałogów,

- mile widziana znajomość języka angielskiego,

- mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Skandynawii.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy, posiadającą bogate doświadczenie w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
70PLN - 100PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
urlopowe, S/H, itp.
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna