Gi Group Sp. z o.o.

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • pomoc w dziale finansowym,
  • wsparcie w realizacji bieżących zadań administracyjnych,
  • obsługa i procesowanie faktur wpływających do firmy,
  • segregacja, archiwizacja i skanowanie dokumentów.

Wymagania:

  • dobra obsługa komputera, pakiet MS Office (Excel),
  • wykształcenie minimum średnie
  • komunikatywność i umiejętność współpracy,
  • dokładność i sumienność,
  • mile widziani studenci ekonomii/finansów,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw księgowości.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • wynagrodzenie od 2700 brutto,
  • możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z firmą,
  • możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego,
  • miłą atmosferę pracy,
  • benefity (multisport, grupowe ubezpieczenie).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.