Opis stanowiska pracy

STANOWISKO:

PRACOWNIK BIUROWY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompleksowa obsługa klienta

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność,
  • dobra znajomość j.angielskiego,
  • znajomość pakietu Office i środowiska Windows.

KORZYŚCI:

  • stanowisko umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy,
  • udział w ciekawych wydarzeniach,
  • dobre wynagrodzenie

Mile widziana wiedza na temat mazurskich jachtów oraz znajomość rynku czarterowego.

CV wraz ze zdjęciem należy przesłać za pomocą przycisku "Aplikuj". Powinno ono zawierać klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji." Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Ahoj Czarter to czołowa firma, zajmująca się czarterem jachtów na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inne