Pracownik biurowy

Electric

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Prosolves poszukuje pracowników do współpracy z firmą Janaszek Electric Sp. z o. o.

Lokalizacja: Warszawa Wilanów

Czym będziesz się zajmować?

- Telefoniczne przyjmowanie oraz przekazywanie zgłoszeń awaryjnych,

- Wprowadzanie zleceń do bazy danych,

- Przyjmowanie i sporządzanie korespondencji firmowej,

- Przygotowywanie, kompletowanie i archiwizacja dokumentacji,

- Kontakt telefoniczny z pracownikami terenowymi na terenie całej Polski,

Oferujemy:

- Praca dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,

- Pracę w młodym, aktywnym zespole,

- Przyjazną i swobodną atmosferę,

- Możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy,

- Elastyczne godziny pracy, możliwość częściowego dopasowania grafiku do potrzeb.

- Praca w wymiarze godzinowym etatu lub 0,75 etatu.

Wymagania

- Biegłej obsługa komputera i narzędzi biurowych w tym bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (min. Word, Excel),

- Umiejętności postępowania i nawiązywania kontaktu z ludźmi,

- Dyspozycyjności i umiejętności organizacji własnej pracy,

- Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,

- Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta,

- Podjęcia pracy w systemie zmianowym (praca również w weekendy),

- Chęci dłuższej współpracy

Jeśli chcesz zdobywać doświadczenie zawodowe w dynamicznie rozwijającej się firmie a do tego:  masz zapał i chęć do pracy, zapraszamy do współpracy

Prezentacja firmy

Firma Janaszek Electric Sp. z o.o. prowadzi działalność w branży elektro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta