Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy pracownika biurowego do internetowej obsługi klientów
niemiecko- i anglojęzycznych.

Wymagana znajomość języka niemieckiego i angielskiego.

Gwarantujemy:

  • wysokie zarobki (od 5000-8000 zł netto),
  • elastyczne godziny pracy,
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy,
  • oraz dodatkowe bonusy pieniężne dla najlepszych.

Tel. 605091137

Prezentacja firmy

Zajmujemy się tłumaczeniem międzynarodowych videokonferencji inte... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja