Opis stanowiska pracy

P.H.U. EURO - TRANS Sp. z o.o. - Nasza firma to zespół doświadczonych ludzi, którzy dzięki swej wiedzy i doświadczeniu, przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu, sprostają każdemu powierzonemu zadaniu.

Obecnie do biura w Warszawie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

                                    „Pracownik biurowy”

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

Prowadzenie rozliczeń oraz ewidencji związanej z działalnością firmy

Monitorowanie i wprowadzanie danych

Przygotowywanie raportów i zestawień

Zapewnienie właściwego przepływu informacji,

Stałą współpracę ze wszystkimi działami firmy;

Inne prace zlecone

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

Ciekawą pracę w zgranym zespole

Szkolenie stanowiskowe

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego.
Z wybranymi kandydatami przeprowadzona zostanie rozmowa kwalifikacyjna.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

Wykształcenia min. średniego

Co najmniej 2-letniego stażu pracy

Biegłej obsługi oprogramowania biurowego oraz urządzeń biurowych

Komunikatywności i umiejętności pracy w młodym ambitnym zespole

Bardzo dobrej organizacji pracy

Dyspozycyjności

Wysokiej kultury osobistej.

Prezentacja firmy

Lider polskiego rynku zintegrowanych rozwiązań logistycznych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa