Opis stanowiska pracy

Firma rodzinna z 23-letnim doświadczeniem w branży elektrotechnicznej poszukuje dokładnej i rzetelnej osoby do pracy w biurze firmy mieszczącym się na warszawskim Ursynowie.

Oferujemy stabilną pracę w przyjaznej atmosferze oraz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Do zadań zatrudnionej osoby należało będzie:

  • prowadzenie korespondencji mailowej i pocztowej z kontrahentami firmy;
  • wystawianie faktur i współpraca z biurem rachunkowym;
  • weryfikowanie spływu należności i przygotowywanie zestawień dot. zobowiązań;
  • zlecanie i przygotowywanie przesyłek kurierskich;
  • inne zadania zlecone przez przełożonych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • dobrej obsługi komputera i programów biurowych;
  • doświadczenia w wystawianiu faktur;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • rzetelności i dokładności;
  • znajomości obsługi urządzeń biurowych;
  • wykształcenia co najmniej średniego;
  • możliwości podjęcia pracy w listopadzie 2016 r.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość obsługi programu WF-MAG;
  • znajomość programu Corel Draw.

Prezentacja firmy

Firma rodzinna od 20 lat produkująca najwyższej jakości wyroby au... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa