Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku wykonywać będzie podstawowe prace biurowe oraz prace pomocnicze w dziale handlowym.

Pracownik biurowy - to stanowisko przejściowe, przygotowujące do pracy w dziale handlowym jako sprzedawca.

Wymagania

Osoba na tym stanowisku powinna być komunikatywna, ambitna i zdyscyplinowana.

Mile widziane doświadczenie w pracy na programie księgowo-handlowym.

Prezentacja firmy

Rzepisko Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Praca dla studenta