Opis stanowiska pracy

Firma komputerowa Habar z Rybnika zatrudni osobę na stanowisku:

PRACOWNIK BIUROWY

Opis stanowiska pracy:

  • Prowadzenie sekretariatu
  • Fakturowanie usług, przygotowywanie dokumentów do biura rachunkowego
  • Prowadzenie rozrachunków firmy, wykonywanie przelewów
  • Windykacja należności
  • Wykonywanie raportów, analiz i zestawień
  • Wsparcie działu handlowego w tworzeniu polityki sprzedaży i promocji produktów firmy
  • Współpraca z klientami firmy

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi programów Microsoft Office (Excel, Word)
  • Mile widziana znajomość programu Subiekt
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy kategorii B

 Oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzenia wiedzy i doskonalenia umiejętności

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Od 1990 roku działamy w branży IT w Rybniku oraz na terenie ROW. Oferuje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa