Biuro Podróży ATUR Sp. z o.o.

Marka ATUR obecna jest na polskim rynku od 1991 roku. Ugruntowana pozycja i 30-letnie doświadczenie w branży pozwala nam konsekwentnie realizować turystyczną pasję. Naszym klientom organizujemy wakacje i odkrywamy przed nimi piękno świata. Wiemy czym jest miłość do podróży i chcemy się nią dzielić. Rzetelnie dbamy o interesy naszych klientów i dokładamy starań, by podróże z nami były spełnieniem marzeń.

Wraz z rozwojem działu produktu i operacji, jednocześnie by zapewnić najlepszą obsługę poszukujemy kandydatów do pracy w Poznaniu na stanowisku:

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Poznań

Kluczowe zadania:

  • aktualizowanie i wprowadzanie danych do systemów
  • przygotowywanie analiz i statystyk, kalkulacja taryf
  • obsługa rezerwacji
  • kompletowanie dokumentów

Oczekiwania:

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność skutecznego planowania i organizowania pracy własnej
  • zaangażowanie, samodzielność i obowiązkowości
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • wykształcenie min. średnie
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy biurowej
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w branży turystycznej
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie działającej od 1991 roku
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.