Opis stanowiska pracy

Spółka Evolution System świadczy pełen zakres usług związanych z zarządzaniem dostawą mediów do obiektów naszych klientów. Pełnimy również rolę konsultantów i optymalizujemy koszty dostawy mediów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY

 Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i nadzór na dokumentacją prowadzoną na rzecz kontrahentów firmy,
  • prowadzenie korepondencji e-mailowej i tradycyjnej,
  • organizacja pracy własnej w celu prawidłowej i sprawnej realizacji powierzonych zadań,
  • działania zgodne z interesem pracodawcy,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

Do współpracy zapraszamy kandydata, który:

  • posiada wykształcenie wyższe lub średnie,
  • ma zdolność do łatwego i szybko przyswaja nowych zagadnień,
  • cechuje go duża samodzielność w działaniu,
  • bardzo dobrze planuje i organizuje pracę własną,
  • posiada łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • zaznajomił się z obsługą komputera (MS Office ze wskazaniem na program Excel) oraz urządzeń biurowych.

Oferujemy:

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych,
  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację różnorodnych projektów,
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Spółka Evolution System świadczy kompleksową usługę, obejmującą jednocze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Energetyka, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja / Sekretariat